Otázky a odpovede

Je to zábavno vzdelávacie multimediálne ihrisko pre vaše deti. Nájdete tu rozprávky, uspávanky, poučné príbehy, vzdelávacie pesničky, interaktívne hádanky, hry a veľa ďalšieho. A to všetko bez reklám a nevhodného obsahu.

Drobuľkov svet je určený primárne pre deti od 1 roka do 6 rokov. Pre najmenších sú tu uspávanky a rozprávky na dobrú noc. Pre starších sú tu poučné príbehy, vzdelávacie pesničky, interaktívne hádanky, hry, a veľa ďalšieho. Drobuľkov svet môžu využívať aj staršie deti ktoré už chodia na prvý stupeň základnej školy. Pre nich tu máme vzdelávacie pesničky Škola hrou.

Drobuľkov svet môžete používať na všetkých multimediálnych zariadeniach ako sú smartphone, tablet, PC alebo interaktívna tabuľa. Stačí mať len zakúpené členstvo a prístup na internet.

Členstvá pre mamičky a ich detičky sú pre 4 zariadenia. Členstvá pre škôlky sú pre 5 zariadení. Prihlásenie na ďalšom zariadení bude zablokované pokiaľ sa neodhláste z predošlých zariadení.

Zakúpením licencie pre materské školy si sprístupníte celý obsah na 1 rok. Pri platbe prevodom bude licencia aktivovaná až po prijatí platby. Prihlásiť sa môžete na 5 rôzných zariadení. Po skončení licencie Vás budeme informovať emailom so žiadosťou na obnovenie. Licenciu si môžete obnoviť aj skôr opätovným zakúpením avšak musíte byť počas nákupu prihlásený do vášho účtu.

Ak ste si zakúpili mesačné alebo ročné predplatné bude sa automatický obnovovať až kým ho nezrušíte v časti Môj účet -> Moje predplatné.

Pokiaľ chcete aktualizovať alebo zmeniť platobnú kartu môžete tak urobiť v časti Môj účet -> Moje predplatné -> Zmeniť platbu.

Na vyskúšanie drobuľkovho sveta ponúkamé ukážkový obsah.

Členstvo do Drobuľkovho sveta si môžete zakúpiť v sekcii Cenník

Kontaktný formulár

Ak ste ani v tejto sekcii nenašli odpoveď na vašu otázku kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára. Radi vám zodpovieme vaše otázky.